پرسش های متداول

مشتریان عزیز بطور کلی از سه مشخصه می توانید صحت کامل را از اصل بودن محصول دریافتی بدست بیاورید ، اولین مشخصه هولوگرام سیم و کابل مشهد است ، دومین مشخصه شماره ثبت ۷۰۳۵ می باشد و سومین مشخصه که اکثر کالاهای تقلبی از آن استفاده می کنند اضافه کردن پسوند و پیشوند به نام تجاری است، درنتیجه تنها با نام (( شرکت صنایع سیم و کابل مشهد)) محصول خود را خریداری نمایید.

بلی، تنها واحد نمونه کیفی کشوری درسال ۱۳۹۸ منتخب سازمان ملی استاندارد ایران در صنعت سیم و کابل هستیم و با بیش از یک ربع قرن تجربه در صنعت سیم و کابل ، این افتخار ماست که محصولی با کیفیت بالا بدست شما مشتریان عزیز برسانیم .

در آزمایشگاه های اکرودیته سیم و کابل مشهد که دارای تایید صلاحیت کشوری از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد، باتوجه به تست های مختلف انجام شده در این آزمایشگاه ها مانند تست Aging تمامی شرایط استفاده از سیم و کابل تا ۲۵ سال شبیه سازی می شود که بر این اساس محصولات سیم و کابل مشهد ۲۵ سال گارانتی میشوند.

بلی، آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته گروه کارخانجات سیم و کابل مشهد آمادگی انجام انواع تست های ممکن بر روی سیم و کابل های مختلف برای هموطنان عزیزمان را دارد.